Plussprogram-fordeler - BOB BBL

Plussprogram-fordeler

BOB’s Plussprogram, er et fordelsprogram skal gi boligselskapene bedre betingelser fra leverandører av bygg- og boligrelaterte tjenester.

Leverandørene er grundig sjekket mht. kvalitet, referanser, kapasitet og økonomi.


BOB’s Plussleverandører

Det er fremforhandlet svært fordelaktige betingelser for våre boligselskaper

Elektriske arbeider - Sønnico AS
Kontaktpersoner: Fredrik Sande, 413 69 707, fredrik.sande@sonnico.no
eller Remi Stockman, 936 62 179,  remi.stockman@sonnico.no

Matter i inngangspartier, leie - Nor Tekstil AS
Kontaktperson Christine Lauritzen, 932 23 490, christine.lauritzen@nortekstil.no

Renholdstjenester -  RsV Renhold AS
Kontaktperson: Nina B. Iversen, tlf. 415 34 803, nina@rsvgruppen.no

Kontroll av lekeplasser - Lekeplasshjelp AS
Kontaktperson: Frank Steinsland, tlf. 922 64 085, frank@lekeplasshjelp.no

Radonmåling og tiltak – Effecta AS
Kontaktperson: Kent Olsen, tlf. 912 47 202, kent@effecta.no

Skadedyrbekjempelse – Effecta AS
Kontaktperson: Svein Svendsen, tlf. 912 47 207, svein@effecta.no

Sikkerhet og vektertjenester - AS Skan-kontroll
Kontaktperson: Jon Borgen Takle, tlf: 992 87 743, jon.borgen.takle@skan-kontroll.no

Brannøvelser og utstyr for varsling og slokking av brann - SAFE Brannvern AS
Kontaktperson: Hans Petter Jensen, tlf: 901 55 094, hpj@brannvern.no

Sopp og sanering – Effecta AS
Kontaktperson: Stig O. Holm,  tlf. 932 32 621, stig@effecta.no

BOB BBL
Damsgårdsveien 40, Postboks 7280, 5020 Bergen – Orgnr: 948 383 268
Telefon: 55 54 74 00 | E-post: kundesenter@bob.no
Åpningstider: Kundesenter: Mandag-fredag kl. 09:00-15:00 - Resepsjon: Mandag-fredag kl. 08:00-16:00
Les mer om personvern og cookies

Webdesign og publiseringsløsning fra Argo Internett AS